Ubytování pro naše mimopražské pacienty

Patříme mezi pražské stomatologické kliniky s nejlepším klientským servisem a vždy se snažíme vyjít vstříc našim pacientům.
Implantace není jednodenním zákrokem, a tak mimopražští pacienti musí investovat peníze i na ubytování v Praze, které není zrovná nejlevnejší. Krásné zuby si zaslouží každý, ale ne každý si to může dovolit, a proto chceme maximálně snížit náklady spojené s implantací zubů. Bereme na sebe náklady na ubytování a poskytujeme zcela zdarma komfortní apartmán v novostavbě na Praze 9, vzdalený pouhých 10 minut chůze od kliniky Artstom. Apartmán je vybaven moderním nábytkem, je tady TV, lednička, trouba, mikrovlná trouba, pračka. K dispozici je i parkovací stání v podzemní garáži a služba recepce. V okolí můžete najít několik nákupních center - Galerie Harfa a Fénix, hypermarket Albert, supermarket Billa a Norma, večerky, květinářství. Kousek od apartmánu je zástavka tramvaje, autobusu, vlakové nadráží Libeň, stanice metra Vysočanská. Do centra města se tak můžete dostat za pouhých deset minut.
Na vaše přáni můžeme zajistit transfer z letiště a služby průvodčího. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obracet.

img

img

img

Tešíme se na Vás!

Kontakt

Volejte nám na telefonní číslo +420 777 245 775 nebo zanechte Váš vzkaz níže. Čekáme na Vaší návštěvu!