Akce na klinice ArtStom.

img

Unikátní nabídka nejlepší ceny od kliniky ArtStom.
Pokud vás trápí chybějící zub, který by váš úsměv dovedl k dokonalosti, nechte odborníka, ať se vám na prázdné místo podívá a zaplní ho. Na klinice ArtStom vás důkladně prohlédnou, zhotoví panoramatické sním­ky a nasadí implantát a případně i korunku.

V nabídce jsou čtyři varianty nejčastěj volenych pacienty zákroků a dvě nejpouživanější značky implantatů.
Zvolit můžete kvalitní implantát značky Alpha Bio Tecn, Nobel BioCare nebo více věřenosti známou švýcarskou značku zubních implantátů Straumann.
Švýcarská firma Nobel Biocare se současným sídlem v Zürichu v Švýcarsku byla založena v roce 1981 světově známým profesorem stomatologem Perem-Ingvarem Brånemarkem při financování farmaceutické společností Nobelpharma. Spojeni vyvojarských vizi a znalostí profesora Branemarka s štědrým financováním Nobelpharma udělalo z vyrobce Nobel Biocare světového lídra v oblasti implantologie. Firma Nobel Biocare má dvě značky implantů Nobel Biocare a Alpha Bio Tec. V roce 2008 Nobel Biocare koupil nejúspěšnější světový startup ve vyvojí a vyrobě zubních implantatů izraelskou firmu Alpha Bio Tec.
Implantaty Alpha Bio se vyrábějí v moderní továrně v Izraeli. Implantaty značky Nobel Biocare se vyrabějí v tovarnach v Švědsku, Japonsku, USA. Implantaty značky Nobel Biocare od firmy Nobel Biocare mají nejvyspělejší a unikátní patentované technologie a jsou taky nejdražší na světě ze všech značek a druhu implantů. Pro náročné pacienty muzeme nabídnout implantaci i těchto nejlepších z nejlepších implantů značky Nobel Biocare. Nobel Biocare zařazením do sve divize značky Alpha Bio přinesl své unikátní technologie a financovaní s cílem poskytnout pacientům cenově dostupnější implantáty se špičkovou kvalitou a technologii Nobel Biocare.
Firma Straumann byla založena v roce 1954 v Waldenburg v Švýcarsku doktorem Reinhardtem Straumannem, jako firma specializující se na vyvojí nerezových materiálů a nástrojů při zlomeninách kosti. Vývojem zubních implantů firma Straumann začala se zabyvat až v roce 1974 a stala zlatým standartem mezi implantaty. Implantáty Straumann se vyrabeji v moderních tovarnach ve Švýcarsku a USA. Z praktického hlediska při implantaci a hojeni mezi implantáty Straumann a Alpha Bio nejsou nejake zásadní rozdíly. Z praktického hlediska při protetice (fixace korunek a můstků na implantát) v porovnaní mezi implantáty (Straumann a Alpha Bio) Alpha Bio jsou jednodušší a maji více možností k dosažení estetické a funkční dokonalostí.
Na všechny implantáty a implantace prováděny v stomatologické klinice Artstom s.r.o. mate doživotní záruku!

Ve dvou případech je v ceně nabídky zahrnut i abutment (našroubovatelná titanová nástavba) a korunka, která se na něj nasazuje. Jaký je postup?
Věnovat se vám budou zkušení stomatochirurgové s mno­haletou praxí. Po důkladné vstupní prohlídce, zhodnocení snímků i tloušťky kosti vyberou správnou velikost implantátu, který zavedou během druhé návštěvy. Díky lokální anestezii je výkon zcela bezbolestný.
Průměrná doba hojení se pohybuje od 2 do 4 měsíců, poté následuje protetická část, tedy zhotovení a nasazení korunky. Přečtěte si podrobnější informace o jednotlivých krocích a těšte se na krásný úsměv a kvalitní skus!

Rezervace: Objednejte se včas na tel. 777 245 775
Pro pacienty je přímo u ordinace vlastní parkoviště.
Pokud pojedete MHD, nejblíže je stanice metra Vysočanská (250 m).

Příplatky
Na přání si můžete zvolit i jiný druh korunky a abutmentu, dražší varianty jsou za příplatek.
Pokud není tloušťka kosti dostačující, za doplatek lze provést plastiku kosti. Pokud je to nutné, provede se v horní čelisti vzadu sinus lift.
Zubní implantáty na klinice ArtStom – nejkratší cesta ke krásnému úsměvu!

Kontakt

Volejte nám na telefonní číslo +420 777 245 775 nebo zanechte Váš vzkaz níže. Čekáme na Vaší návštěvu!